VYTLAČIŤ
VŠETKY ČASY
ONLINE
SLOVENSKY
ENGLISH
*
IHCC
HHCC
MSR
GSMP
MSR HA
SKP
ABSOLUTNE
ST HP
ŠTARTOVÁ LISTINA
TRÉNINGOVÉ JAZDY
SÚŤAŽNÉ JAZDY
1.JAZDA
2.JAZDA
SPOLU
1.JAZDA
2.JAZDA
SPOLU
FIA International Hill Climb Cup - Round 2
FIA Historic Hill Climb Championship - Round 2
Majstrovstvá SR v pretekoch automobilov do vrchu
Majstrovstvá SR historickych automobilov v pretekoch do vrchu
Slovenský kopcový pohár
Absolútne poradie
Slovenská trofej v pretekoch pravidelnosťti historickych automobilov d
Skupina A+2000
Skupina A-2000
Skupina N+2000
Skupina N-2000
Skupina S20-2000
Skupina S20+2000
Skupina E1-6500
Skupina D/E2-SS-3000
Skupina E2-SC-3000
Skupina E2-SH-6500
Pohár Autoklubu Košice
Majstrovstvá Polska v pretekoch automobilov do vrchu (GSMP)
skupina ...
Skupina A+2000
Skupina A-2000
Skupina D/E2-SS-3000
Skupina E1-6500
Skupina E2-SC-3000
Skupina E2-SH-6500
Skupina N+2000
Skupina N-2000
Skupina S20+2000
Skupina S20-2000
Category 1
Category 3
Categoty 2
Výsledky tréningových jázd v sobotu 21.5.2016
FIA International Hill Climb Cup - Round 2
Por.
Štč.
Súťažiaci
Jazdec
Nár.
Vozidlo
Trieda
1.jazda
2.jazda
Spolu
Strata
1.
3
Nutrend Czech National Team
JANÍK Václav
CZE
NORMA
M20FC
E2-SC-3000
1:51.505
1:52.167
3:43.672
2.
5
Speedmaster racing team
NEVĚŘIL Dušan
CZE
NORMA
M20FC
E2-SC-3000
2:02.695
1:57.719
4:00.414
16.742
16.742
3.
25
Bratchi Ronnie
BRATCHI Ronnie
CHE
MITSUBISHI
Evo VIII EGM0
E1-6500
2:03.551
2:02.722
4:06.273
22.601
05.859
4.
4
Nutrend Czech National Team
TRNKA Petr
CZE
NORMA
M20FC
E2-SC-3000
2:07.606
1:58.783
4:06.389
22.717
00.116
5.
6
Nutrend Czech National Team
SVOBODA Jiří
CZE
NORMA
M20
E2-SC-3000
2:08.259
2:03.107
4:11.366
27.694
04.977
6.
21
Drotár Autosport
DROTÁR Igor
SVK
ŠKODA
Fabia DRTi
E1-6500
2:06.754
2:04.949
4:11.703
28.031
00.337
7.
22
L Racing s.r.o.
CVRČEK Veroslav
SVK
ŠKODA
Fabia S2000
E1-6500
2:09.384
2:03.500
4:12.884
29.212
01.181
8.
9
Dubai
DUBAI
POL
MITSUBISHI
Lancer
E2-SH-6500
2:08.329
2:06.494
4:14.823
31.151
01.939
9.
1
Stec Robert
STEC Robert
POL
LOLA
B02/50
E2-SS-3000
2:16.840
2:07.113
4:23.953
40.281
09.130
10.
45
KL Racing Team
KUKUČKA Tomáš
SVK
ŠKODA
Fabia R5
S20+2000
2:13.423
2:12.594
4:26.017
42.345
02.064
11.
51
XIQIO Racing
ONDREJ Tomáš
SVK
ŠKODA
Fabia WRC
A+2000
2:16.652
2:09.959
4:26.611
42.939
00.594
12.
27
L Racing s.r.o.
BARAN Roman
POL
MITSUBISHI
Lancer
E1-6500
2:15.375
2:11.412
4:26.787
43.115
00.176
13.
7
Speedmaster racing team
TROJEK Martin
CZE
LIGIERE
JS49
E2-SC-3000
2:14.308
2:12.539
4:26.847
43.175
00.060
14.
28
Szepieniec Andrzej
SZEPIENEC Andrzej
POL
MITSUBISHI
Lancer
E1-6500
2:16.851
2:10.102
4:26.953
43.281
00.106
15.
80
Wine time racing
JUREŇA Peter
SVK
MITSUBISHI
Lancer Evo IX
N+2000
2:17.463
2:15.950
4:33.413
49.741
06.460
16.
82
Dereń Krzysztof
DEREŃ Krzysztof
POL
MITSUBISHI
Lancer Evo X
N+2000
2:20.597
2:17.851
4:38.448
54.776
05.035
17.
71
Energy Oil Motorsport
BAFFY Alexander
SVK
PEUGEOT
206 Xs
A-2000
2:23.593
2:22.962
4:46.555
1:02.883
08.107
18.
47
Miroslav Šutlák
ŠUTLÁK Miroslav
SVK
ŠKODA
Fabia S2000
S20-2000
2:26.392
2:22.049
4:48.441
1:04.769
01.886
19.
32
Slovak National HC Team
AMBRÚZ Peter
SVK
VAUXHALL
Vectra ST
E1-6500
2:27.671
2:21.971
4:49.642
1:05.970
01.201
20.
53
Exact Systems Race
GOS Pawel
POL
MITSUBISHI
Lancer Evo VIII
A+2000
2:33.111
2:20.149
4:53.260
1:09.588
03.618
21.
46
AK Dubrovnik racing
HERNADI László
CRO
MITSUBISHI
Evo IX R4
S20+2000
2:29.351
2:24.133
4:53.484
1:09.812
00.224
22.
52
L Racing s.r.o.
LIPTÁK Ján
SVK
MINI
John Cooper WRC
A+2000
2:31.633
2:22.970
4:54.603
1:10.931
01.119
23.
87
Cwieczek Radoslaw
CWIECZEK Radoslaw
POL
HONDA
Civic Type-R
N-2000
2:33.678
2:25.702
4:59.380
1:15.708
04.777
24.
2
Stec Irena
STEC Irena
POL
GLORIA
C8
E2-SS-3000
2:33.351
2:26.924
5:00.275
1:16.603
00.895
25.
61
Strong Racing Team
HUDÝ Vladimír
SVK
HONDA
Civic
A-2000
2:33.637
2:30.104
5:03.741
1:20.069
03.466
26.
62
Vladimír Podmajerský
PODMAJERSKÝ Vladimír
SVK
PEUGEOT
206 RC
A-2000
2:33.799
2:30.156
5:03.955
1:20.283
00.214
27.
81
Exact Systems Race and Rally Team
SERAFINOWICZ Rafal
POL
MITSUBISHI
Lancer Evo X
N+2000
2:52.468
2:15.586
5:08.054
1:24.382
04.099
28.
41
Koleno Motoršport
KOLENO Miloš
SVK
ŠKODA
130 LR
E1-6500
2:36.186
2:33.896
5:10.082
1:26.410
02.028
29.
83
CRT service
BALKO Peter
SVK
MITSUBISHI
Lancer Evo
N+2000
2:36.625
2:36.438
5:13.063
1:29.391
02.981
30.
89
MIPA racing
MOLNÁR Jozef
SVK
FORD
Fiesta ST150
N-2000
2:37.906
2:36.952
5:14.858
1:31.186
01.795
31.
33
Slovak National HC Team
ŠKARPÍŠEK Sergej
SVK
OPEL
Calibra 16V
E1-6500
2:50.745
2:45.169
5:35.914
1:52.242
21.056
10
Beltowski Wojciech
BELTOWSKI
Wojciech
POL
AUDI Sport Quatttro
E2-SH-6500
odstúpil
neštart.
23
Boczek
BOCZEK
POL
MITSUBISHI Lancer
E1-6500
2:23.474
neštart.
24
Jantar Team s.r.o.
MILOŇ
Ján
SVK
ŠKODA Fabia WRC
E1-6500
2:16.582
neštart.
60
Strong Racing Team
ČAMBÁLIK
Bohumír
SVK
HONDA Civic Type-R EP3
A-2000
neštartoval
2:28.975