VYTLAČIŤ
VŠETKY ČASY
ONLINE
SLOVENSKY
ENGLISH
*
IHCC
HHCC
MSR
GSMP
MSR HA
SKP
ABSOLUTNE
ST HP
ŠTARTOVÁ LISTINA
TRÉNINGOVÉ JAZDY
SÚŤAŽNÉ JAZDY
1.JAZDA
2.JAZDA
SPOLU
1.JAZDA
2.JAZDA
SPOLU
FIA International Hill Climb Cup - Round 2
FIA Historic Hill Climb Championship - Round 2
Majstrovstvá SR v pretekoch automobilov do vrchu
Majstrovstvá SR historickych automobilov v pretekoch do vrchu
Slovenský kopcový pohár
Absolútne poradie
Slovenská trofej v pretekoch pravidelnosťti historickych automobilov d
Skupina A+2000
Skupina A-2000
Skupina N+2000
Skupina N-2000
Skupina S20-2000
Skupina S20+2000
Skupina E1-6500
Skupina D/E2-SS-3000
Skupina E2-SC-3000
Skupina E2-SH-6500
Pohár Autoklubu Košice
Majstrovstvá Polska v pretekoch automobilov do vrchu (GSMP)
skupina ...
Skupina A+2000
Skupina A-2000
Skupina D/E2-SS-3000
Skupina E1-6500
Skupina E2-SC-3000
Skupina E2-SH-6500
Skupina N+2000
Skupina N-2000
Skupina S20+2000
Skupina S20-2000
Category 1
Category 3
Categoty 2
Štartová listina
FIA International Hill Climb Cup - Round 2
Por.
Štč.
Súťažiaci
Jazdec
Nár.
Vozidlo
Trieda
1.
89
MIPA racing
MOLNÁR Jozef
SVK
FORD Fiesta ST150
N-2000
2.
87
Cwieczek Radoslaw
CWIECZEK Radoslaw
POL
HONDA Civic Type-R
N-2000
3.
83
CRT service
BALKO Peter
SVK
MITSUBISHI Lancer Evo
N+2000
4.
82
Dereń Krzysztof
DEREŃ Krzysztof
POL
MITSUBISHI Lancer Evo X
N+2000
5.
81
Exact Systems Race and Rally Team
SERAFINOWICZ Rafal
POL
MITSUBISHI Lancer Evo X
N+2000
6.
80
Wine time racing
JUREŇA Peter
SVK
MITSUBISHI Lancer Evo IX
N+2000
7.
71
Energy Oil Motorsport
BAFFY Alexander
SVK
PEUGEOT 206 Xs
A-2000
8.
62
Vladimír Podmajerský
PODMAJERSKÝ Vladimír
SVK
PEUGEOT 206 RC
A-2000
9.
61
Strong Racing Team
HUDÝ Vladimír
SVK
HONDA Civic
A-2000
10.
60
Strong Racing Team
ČAMBÁLIK Bohumír
SVK
HONDA Civic Type-R EP3
A-2000
11.
53
Exact Systems Race
GOS Pawel
POL
MITSUBISHI Lancer Evo VIII
A+2000
12.
52
L Racing s.r.o.
LIPTÁK Ján
SVK
MINI John Cooper WRC
A+2000
13.
51
XIQIO Racing
ONDREJ Tomáš
SVK
ŠKODA Fabia WRC
A+2000
14.
47
Miroslav Šutlák
ŠUTLÁK Miroslav
SVK
ŠKODA Fabia S2000
S20-2000
15.
46
AK Dubrovnik racing
HERNADI László
CRO
MITSUBISHI Evo IX R4
S20+2000
16.
45
KL Racing Team
KUKUČKA Tomáš
SVK
ŠKODA Fabia R5
S20+2000
17.
41
Koleno Motoršport
KOLENO Miloš
SVK
ŠKODA 130 LR
E1-6500
18.
33
Slovak National HC Team
ŠKARPÍŠEK Sergej
SVK
OPEL Calibra 16V
E1-6500
19.
32
Slovak National HC Team
AMBRÚZ Peter
SVK
VAUXHALL Vectra ST
E1-6500
20.
28
Szepieniec Andrzej
SZEPIENEC Andrzej
POL
MITSUBISHI Lancer
E1-6500
21.
27
L Racing s.r.o.
BARAN Roman
POL
MITSUBISHI Lancer
E1-6500
22.
25
Bratchi Ronnie
BRATCHI Ronnie
CHE
MITSUBISHI Evo VIII EGM0
E1-6500
23.
24
Jantar Team s.r.o.
MILOŇ Ján
SVK
ŠKODA Fabia WRC
E1-6500
24.
23
Boczek
BOCZEK
POL
MITSUBISHI Lancer
E1-6500
25.
22
L Racing s.r.o.
CVRČEK Veroslav
SVK
ŠKODA Fabia S2000
E1-6500
26.
21
Drotár Autosport
DROTÁR Igor
SVK
ŠKODA Fabia DRTi
E1-6500
27.
9
Dubai
DUBAI
POL
MITSUBISHI Lancer
E2-SH-6500
28.
6
Nutrend Czech National Team
SVOBODA Jiří
CZE
NORMA M20
E2-SC-3000
29.
5
Speedmaster racing team
NEVĚŘIL Dušan
CZE
NORMA M20FC
E2-SC-3000
30.
4
Nutrend Czech National Team
TRNKA Petr
CZE
NORMA M20FC
E2-SC-3000
31.
3
Nutrend Czech National Team
JANÍK Václav
CZE
NORMA M20FC
E2-SC-3000
32.
2
Stec Irena
STEC Irena
POL
GLORIA C8
E2-SS-3000
33.
1
Stec Robert
STEC Robert
POL
LOLA B02/50
E2-SS-3000
34.
7
Speedmaster racing team
TROJEK Martin
CZE
LIGIERE JS49
E2-SC-3000