VYTLAČIŤ
VŠETKY ČASY
ONLINE
SLOVENSKY
ENGLISH
*
IHCC
HHCC
MSR
GSMP
MSR HA
SKP
ABSOLUTNE
ST HP
ŠTARTOVÁ LISTINA
TRÉNINGOVÉ JAZDY
SÚŤAŽNÉ JAZDY
1.JAZDA
2.JAZDA
SPOLU
1.JAZDA
2.JAZDA
SPOLU
FIA International Hill Climb Cup - Round 2
FIA Historic Hill Climb Championship - Round 2
Majstrovstvá SR v pretekoch automobilov do vrchu
Majstrovstvá SR historickych automobilov v pretekoch do vrchu
Slovenský kopcový pohár
Absolútne poradie
Slovenská trofej v pretekoch pravidelnosťti historickych automobilov d
Skupina A+2000
Skupina A-2000
Skupina N+2000
Skupina N-2000
Skupina S20-2000
Skupina S20+2000
Skupina E1-6500
Skupina D/E2-SS-3000
Skupina E2-SC-3000
Skupina E2-SH-6500
Pohár Autoklubu Košice
Majstrovstvá Polska v pretekoch automobilov do vrchu (GSMP)
skupina ...
Skupina A+2000
Skupina A-2000
Skupina D/E2-SS-3000
Skupina E1-6500
Skupina E2-SC-3000
Skupina E2-SH-6500
Skupina N+2000
Skupina N-2000
Skupina S20+2000
Skupina S20-2000
Category 1
Category 3
Categoty 2
Výsledky súťažných jázd
FIA International Hill Climb Cup - Round 2
Por.
Štč.
Súťažiaci
Jazdec
Nár.
Vozidlo
Trieda
1.jazda
2.jazda
Spolu
Strata
1.
3
Nutrend Czech National Team
JANÍK Václav
CZE
NORMA
M20FC
E2-SC-3000
1:48.846
1:49.336
3:38.182
2.
5
Speedmaster racing team
NEVĚŘIL Dušan
CZE
NORMA
M20FC
E2-SC-3000
1:56.744
1:56.303
3:53.047
14.865
14.865
3.
4
Nutrend Czech National Team
TRNKA Petr
CZE
NORMA
M20FC
E2-SC-3000
1:57.204
1:58.079
3:55.283
17.101
02.236
4.
6
Nutrend Czech National Team
SVOBODA Jiří
CZE
NORMA
M20
E2-SC-3000
2:01.418
2:02.208
4:03.626
25.444
08.343
5.
1
Stec Robert
STEC Robert
POL
LOLA
B02/50
E2-SS-3000
2:01.647
2:03.216
4:04.863
26.681
01.237
6.
25
Bratchi Ronnie
BRATCHI Ronnie
CHE
MITSUBISHI
Evo VIII EGM0
E1-6500
2:01.557
2:03.428
4:04.985
26.803
00.122
7.
22
L Racing s.r.o.
CVRČEK Veroslav
SVK
ŠKODA
Fabia S2000
E1-6500
2:02.400
2:02.874
4:05.274
27.092
00.289
8.
21
Drotár Autosport
DROTÁR Igor
SVK
ŠKODA
Fabia DRTi
E1-6500
2:03.981
2:05.967
4:09.948
31.766
04.674
9.
51
XIQIO Racing
ONDREJ Tomáš
SVK
ŠKODA
Fabia WRC
A+2000
2:08.252
2:09.304
4:17.556
39.374
07.608
10.
28
Szepieniec Andrzej
SZEPIENEC Andrzej
POL
MITSUBISHI
Lancer
E1-6500
2:08.809
2:10.917
4:19.726
41.544
02.170
11.
27
L Racing s.r.o.
BARAN Roman
POL
MITSUBISHI
Lancer
E1-6500
2:09.964
2:11.270
4:21.234
43.052
01.508
12.
7
Speedmaster racing team
TROJEK Martin
CZE
LIGIERE
JS49
E2-SC-3000
2:12.476
2:09.732
4:22.208
44.026
00.974
13.
80
Wine time racing
JUREŇA Peter
SVK
MITSUBISHI
Lancer Evo IX
N+2000
2:11.375
2:11.566
4:22.941
44.759
00.733
14.
24
Jantar Team s.r.o.
MILOŇ Ján
SVK
ŠKODA
Fabia WRC
E1-6500
2:13.844
2:11.625
4:25.469
47.287
02.528
15.
45
KL Racing Team
KUKUČKA Tomáš
SVK
ŠKODA
Fabia R5
S20+2000
2:13.230
2:12.590
4:25.820
47.638
00.351
16.
81
Exact Systems Race and Rally Team
SERAFINOWICZ Rafal
POL
MITSUBISHI
Lancer Evo X
N+2000
2:14.637
2:14.593
4:29.230
51.048
03.410
17.
82
Dereń Krzysztof
DEREŃ Krzysztof
POL
MITSUBISHI
Lancer Evo X
N+2000
2:16.141
2:15.439
4:31.580
53.398
02.350
18.
23
Boczek
BOCZEK
POL
MITSUBISHI
Lancer
E1-6500
2:17.113
2:17.664
4:34.777
56.595
03.197
19.
53
Exact Systems Race
GOS Pawel
POL
MITSUBISHI
Lancer Evo VIII
A+2000
2:16.985
2:18.320
4:35.305
57.123
00.528
20.
47
Miroslav Šutlák
ŠUTLÁK Miroslav
SVK
ŠKODA
Fabia S2000
S20-2000
2:20.913
2:19.090
4:40.003
1:01.821
04.698
21.
32
Slovak National HC Team
AMBRÚZ Peter
SVK
VAUXHALL
Vectra ST
E1-6500
2:20.074
2:20.170
4:40.244
1:02.062
00.241
22.
46
AK Dubrovnik racing
HERNADI László
CRO
MITSUBISHI
Evo IX R4
S20+2000
2:20.588
2:21.719
4:42.307
1:04.125
02.063
23.
52
L Racing s.r.o.
LIPTÁK Ján
SVK
MINI
John Cooper WRC
A+2000
2:22.867
2:21.186
4:44.053
1:05.871
01.746
24.
71
Energy Oil Motorsport
BAFFY Alexander
SVK
PEUGEOT
206 Xs
A-2000
2:23.686
2:22.378
4:46.064
1:07.882
02.011
25.
2
Stec Irena
STEC Irena
POL
GLORIA
C8
E2-SS-3000
2:26.221
2:21.765
4:47.986
1:09.804
01.922
26.
60
Strong Racing Team
ČAMBÁLIK Bohumír
SVK
HONDA
Civic Type-R EP3
A-2000
2:26.595
2:25.743
4:52.338
1:14.156
04.352
27.
61
Strong Racing Team
HUDÝ Vladimír
SVK
HONDA
Civic
A-2000
2:26.015
2:26.738
4:52.753
1:14.571
00.415
28.
87
Cwieczek Radoslaw
CWIECZEK Radoslaw
POL
HONDA
Civic Type-R
N-2000
2:27.150
2:26.678
4:53.828
1:15.646
01.075
29.
62
Vladimír Podmajerský
PODMAJERSKÝ Vladimír
SVK
PEUGEOT
206 RC
A-2000
2:28.629
2:27.895
4:56.524
1:18.342
02.696
30.
41
Koleno Motoršport
KOLENO Miloš
SVK
ŠKODA
130 LR
E1-6500
2:32.186
2:33.218
5:05.404
1:27.222
08.880
31.
89
MIPA racing
MOLNÁR Jozef
SVK
FORD
Fiesta ST150
N-2000
2:37.404
2:36.818
5:14.222
1:36.040
08.818
9
Dubai
DUBAI
POL
MITSUBISHI Lancer
E2-SH-6500
2:06.112
odstúpil
33
Slovak National HC Team
ŠKARPÍŠEK
Sergej
SVK
OPEL Calibra 16V
E1-6500
3:01.206
neštart.
83
CRT service
BALKO
Peter
SVK
MITSUBISHI Lancer Evo
N+2000
odstúpil
neštart.