VYTLAČIŤ
VŠETKY ČASY
ONLINE
SLOVENSKY
ENGLISH
*
IHCC
HHCC
MSR
GSMP
MSR HA
SKP
ABSOLUTNE
ST HP
ŠTARTOVÁ LISTINA
TRÉNINGOVÉ JAZDY
SÚŤAŽNÉ JAZDY
1.JAZDA
2.JAZDA
SPOLU
1.JAZDA
2.JAZDA
SPOLU
FIA International Hill Climb Cup - Round 2
FIA Historic Hill Climb Championship - Round 2
Majstrovstvá SR v pretekoch automobilov do vrchu
Majstrovstvá SR historickych automobilov v pretekoch do vrchu
Slovenský kopcový pohár
Absolútne poradie
Slovenská trofej v pretekoch pravidelnosťti historickych automobilov d
Skupina A+2000
Skupina A-2000
Skupina N+2000
Skupina N-2000
Skupina S20-2000
Skupina S20+2000
Skupina E1-6500
Skupina D/E2-SS-3000
Skupina E2-SC-3000
Skupina E2-SH-6500
Pohár Autoklubu Košice
Majstrovstvá Polska v pretekoch automobilov do vrchu (GSMP)
skupina ...
Kategoria 1
Kategoria 2
Kategoria 3
Kategoria 4
Kategoria 5
Štartová listina
FIA Historic Hill Climb Championship - Round 2
Por.
Štč.
Súťažiaci
Jazdec
Nár.
Vozidlo
Trieda
1.
121
1A Czech National Team
KONICAR Vladimír
CZE
BMW 2002 Ti
A5-2000
2.
120
Grasso Angela
GRASSO Angela
ITA
LOTUS 23B
A8-1600
3.
119
Indra Czech National Team
INDRA Jindrich
CZE
ŠKODA 120S
B3-1300
4.
118
Jerzy Nowakowski
NOWAKOWSKI Jerzy
POL
BMW 2002 TI
B5-2000
5.
117
Giuliano Palmieri
PALMIERI Giuliano
ITA
PORSCHE Carrera RS
B6+2000
6.
116
ARCADIA Racing Team
ORAVEC František
SVK
ŠKODA 130 RS
C1-1300
7.
115
Andrišeková Gabriela
ANDRIŠEKOVÁ Gabriela
SVK
ŠKODA 130 RS
C1-1300
8.
114
SK Industrietechnik Czech Nat. T.
MATUŠEK Lukáš
CZE
ŠKODA 130 RS
C1-1300
9.
113
SK Industrietechnik Czech Nat. T.
KUBÍČEK Jiří
CZE
ŠKODA 130 RS
C1-1300
10.
111
Rudolf Sporer
SPORER Rudolf
AUT
ALFA Romeo Giulia Super
B4-2000
11.
110
Historic Racing Team Austria
GLINZNER Gerald
AUT
PORSCHE 911 Carrera
C3+2000
12.
109
Katrex Karolina Autosport
CZAPKA Marian
POL
PORSCHE 928
C3+2000
13.
107
Alméras Jean Marie
ALMÉRAS Jean-Marie
FRA
PORSCHE 935
C5+2000
14.
106
Windsteig Werner
WINDSTEIG Werner
AUT
CITROEN AX Sport
D4-1600
15.
105
Gorni Roberto
GORNI Roberto
ITA
OSELLA PA N
D10-3000
16.
104
Aleš Gansdorfer
GANSDORFER Aleš
CZE
F-EASTER MTX 1-03
E2-1600
17.
103
SK Industrietechnik Czech Nat. T.
TYKAL Petr
CZE
F-EASTER MTX 1-03
E2-1600
18.
102
Ondřej Chytil
CHYTIL Ondrej
CZE
MTX 1-03
E2-1600
19.
101
Slovak National HC Team
ČILIAK Miroslav
SVK
METALEX MTX 1-06
E4-1600