VYTLAČIŤ
VŠETKY ČASY
ONLINE
SLOVENSKY
ENGLISH
*
IHCC
HHCC
MSR
GSMP
MSR HA
SKP
ABSOLUTNE
ST HP
ŠTARTOVÁ LISTINA
TRÉNINGOVÉ JAZDY
SÚŤAŽNÉ JAZDY
1.JAZDA
2.JAZDA
SPOLU
1.JAZDA
2.JAZDA
SPOLU
FIA International Hill Climb Cup - Round 2
FIA Historic Hill Climb Championship - Round 2
Majstrovstvá SR v pretekoch automobilov do vrchu
Majstrovstvá SR historickych automobilov v pretekoch do vrchu
Slovenský kopcový pohár
Absolútne poradie
Slovenská trofej v pretekoch pravidelnosťti historickych automobilov d
Skupina A+2000
Skupina A-2000
Skupina N+2000
Skupina N-2000
Skupina S20-2000
Skupina S20+2000
Skupina E1-6500
Skupina D/E2-SS-3000
Skupina E2-SC-3000
Skupina E2-SH-6500
Pohár Autoklubu Košice
Majstrovstvá Polska v pretekoch automobilov do vrchu (GSMP)
skupina ...
Kategoria 1
Kategoria 2
Kategoria 3
Kategoria 4
Kategoria 5
Výsledky súťažných jázd
FIA Historic Hill Climb Championship - Round 2
Por.
Štč.
Súťažiaci
Jazdec
Nár.
Vozidlo
Trieda
1.jazda
2.jazda
Spolu
Strata
1.
107
Alméras Jean Marie
ALMÉRAS Jean-Marie
FRA
PORSCHE
935
C5+2000
2:18.599
2:19.176
4:37.775
2.
109
Katrex Karolina Autosport
CZAPKA Marian
POL
PORSCHE
928
C3+2000
2:21.379
2:21.858
4:43.237
05.462
05.462
3.
102
Ondřej Chytil
CHYTIL Ondrej
CZE
MTX
1-03
E2-1600
2:24.730
2:21.930
4:46.660
08.885
03.423
4.
110
Historic Racing Team Austria
GLINZNER Gerald
AUT
PORSCHE
911 Carrera
C3+2000
2:23.390
2:23.305
4:46.695
08.920
00.035
5.
103
SK Industrietechnik Czech Nat. T.
TYKAL Petr
CZE
F-EASTER
MTX 1-03
E2-1600
2:23.451
2:23.999
4:47.450
09.675
00.755
6.
117
Giuliano Palmieri
PALMIERI Giuliano
ITA
PORSCHE
Carrera RS
B6+2000
2:23.607
2:24.293
4:47.900
10.125
00.450
7.
113
SK Industrietechnik Czech Nat. T.
KUBÍČEK Jiří
CZE
ŠKODA
130 RS
C1-1300
2:23.750
2:25.070
4:48.820
11.045
00.920
8.
105
Gorni Roberto
GORNI Roberto
ITA
OSELLA
PA N
D10-3000
2:28.019
2:26.062
4:54.081
16.306
05.261
9.
114
SK Industrietechnik Czech Nat. T.
MATUŠEK Lukáš
CZE
ŠKODA
130 RS
C1-1300
2:27.995
2:28.450
4:56.445
18.670
02.364
10.
104
Aleš Gansdorfer
GANSDORFER Aleš
CZE
F-EASTER
MTX 1-03
E2-1600
2:31.253
2:33.544
5:04.797
27.022
08.352
11.
118
Jerzy Nowakowski
NOWAKOWSKI Jerzy
POL
BMW
2002 TI
B5-2000
2:31.699
2:34.193
5:05.892
28.117
01.095
12.
115
Andrišeková Gabriela
ANDRIŠEKOVÁ Gabriela
SVK
ŠKODA
130 RS
C1-1300
2:38.477
2:34.770
5:13.247
35.472
07.355
13.
116
ARCADIA Racing Team
ORAVEC František
SVK
ŠKODA
130 RS
C1-1300
2:37.052
2:37.060
5:14.112
36.337
00.865
14.
121
1A Czech National Team
KONICAR Vladimír
CZE
BMW
2002 Ti
A5-2000
2:37.037
2:37.979
5:15.016
37.241
00.904
15.
119
Indra Czech National Team
INDRA Jindrich
CZE
ŠKODA
120S
B3-1300
2:39.569
2:38.263
5:17.832
40.057
02.816
16.
101
Slovak National HC Team
ČILIAK Miroslav
SVK
METALEX
MTX 1-06
E4-1600
2:43.168
2:39.742
5:22.910
45.135
05.078
17.
111
Rudolf Sporer
SPORER Rudolf
AUT
ALFA
Romeo Giulia Super
B4-2000
2:42.916
2:43.068
5:25.984
48.209
03.074
18.
106
Windsteig Werner
WINDSTEIG Werner
AUT
CITROEN
AX Sport
D4-1600
2:54.202
2:53.658
5:47.860
1:10.085
21.876
19.
120
Grasso Angela
GRASSO Angela
ITA
LOTUS
23B
A8-1600
2:58.050
3:00.447
5:58.497
1:20.722
10.637