VYTLAČIŤ
VŠETKY ČASY
ONLINE
SLOVENSKY
ENGLISH
*
IHCC
HHCC
MSR
GSMP
MSR HA
SKP
ABSOLUTNE
ST HP
ŠTARTOVÁ LISTINA
TRÉNINGOVÉ JAZDY
SÚŤAŽNÉ JAZDY
1.JAZDA
2.JAZDA
SPOLU
1.JAZDA
2.JAZDA
SPOLU
FIA International Hill Climb Cup - Round 2
FIA Historic Hill Climb Championship - Round 2
Majstrovstvá SR v pretekoch automobilov do vrchu
Majstrovstvá SR historickych automobilov v pretekoch do vrchu
Slovenský kopcový pohár
Absolútne poradie
Slovenská trofej v pretekoch pravidelnosťti historickych automobilov d
Skupina A+2000
Skupina A-2000
Skupina N+2000
Skupina N-2000
Skupina S20-2000
Skupina S20+2000
Skupina E1-6500
Skupina D/E2-SS-3000
Skupina E2-SC-3000
Skupina E2-SH-6500
Pohár Autoklubu Košice
Majstrovstvá Polska v pretekoch automobilov do vrchu (GSMP)
skupina ...
Kategoria 1
Kategoria 2
Kategoria 3
Kategoria 4
Kategoria 5
Výsledky tréningových jázd v sobotu 21.5.2016
FIA Historic Hill Climb Championship - Round 2
Por.
Štč.
Súťažiaci
Jazdec
Nár.
Vozidlo
Trieda
1.jazda
2.jazda
Spolu
Strata
1.
113
SK Industrietechnik Czech Nat. T.
KUBÍČEK Jiří
CZE
ŠKODA
130 RS
C1-1300
2:26.077
2:25.261
4:51.338
2.
110
Historic Racing Team Austria
GLINZNER Gerald
AUT
PORSCHE
911 Carrera
C3+2000
2:27.786
2:24.079
4:51.865
00.527
00.527
3.
107
Alméras Jean Marie
ALMÉRAS Jean-Marie
FRA
PORSCHE
935
C5+2000
2:25.086
2:28.118
4:53.204
01.866
01.339
4.
109
Katrex Karolina Autosport
CZAPKA Marian
POL
PORSCHE
928
C3+2000
2:30.528
2:24.316
4:54.844
03.506
01.640
5.
117
Giuliano Palmieri
PALMIERI Giuliano
ITA
PORSCHE
Carrera RS
B6+2000
2:31.734
2:25.783
4:57.517
06.179
02.673
6.
103
SK Industrietechnik Czech Nat. T.
TYKAL Petr
CZE
F-EASTER
MTX 1-03
E2-1600
2:33.851
2:27.593
5:01.444
10.106
03.927
7.
104
Aleš Gansdorfer
GANSDORFER Aleš
CZE
F-EASTER
MTX 1-03
E2-1600
2:35.754
2:30.928
5:06.682
15.344
05.238
8.
114
SK Industrietechnik Czech Nat. T.
MATUŠEK Lukáš
CZE
ŠKODA
130 RS
C1-1300
2:36.069
2:30.946
5:07.015
15.677
00.333
9.
102
Ondřej Chytil
CHYTIL Ondrej
CZE
MTX
1-03
E2-1600
2:41.260
2:26.864
5:08.124
16.786
01.109
10.
105
Gorni Roberto
GORNI Roberto
ITA
OSELLA
PA N
D10-3000
2:40.821
2:30.603
5:11.424
20.086
03.300
11.
118
Jerzy Nowakowski
NOWAKOWSKI Jerzy
POL
BMW
2002 TI
B5-2000
2:37.873
2:33.977
5:11.850
20.512
00.426
12.
116
ARCADIA Racing Team
ORAVEC František
SVK
ŠKODA
130 RS
C1-1300
2:39.262
2:38.588
5:17.850
26.512
06.000
13.
115
Andrišeková Gabriela
ANDRIŠEKOVÁ Gabriela
SVK
ŠKODA
130 RS
C1-1300
2:43.372
2:37.177
5:20.549
29.211
02.699
14.
121
1A Czech National Team
KONICAR Vladimír
CZE
BMW
2002 Ti
A5-2000
2:45.165
2:39.056
5:24.221
32.883
03.672
15.
119
Indra Czech National Team
INDRA Jindrich
CZE
ŠKODA
120S
B3-1300
2:45.894
2:41.064
5:26.958
35.620
02.737
16.
111
Rudolf Sporer
SPORER Rudolf
AUT
ALFA
Romeo Giulia Super
B4-2000
2:50.679
2:43.104
5:33.783
42.445
06.825
17.
106
Windsteig Werner
WINDSTEIG Werner
AUT
CITROEN
AX Sport
D4-1600
2:59.227
2:50.838
5:50.065
58.727
16.282
18.
120
Grasso Angela
GRASSO Angela
ITA
LOTUS
23B
A8-1600
3:05.485
2:59.780
6:05.265
1:13.927
15.200
101
Slovak National HC Team
ČILIAK
Miroslav
SVK
METALEX MTX 1-06
E4-1600
neštartoval
2:44.202