VYTLAČIŤ VŠETKY ČASY ONLINE SLOVENSKY ENGLISH *
IHCC
HHCC
MSR
GSMP
MSR HA
SKP
ABSOLUTNE
ST HP
SOBOTA 30.05.2015
ŠTARTOVÁ LISTINA
TRÉNINGOVÉ JAZDY SÚŤAŽNÉ JAZDY
1.JAZDA 2.JAZDA SPOLU 1.JAZDA 2.JAZDA SPOLU
NEDEĽA 31.05.2015
ŠTARTOVÁ LISTINA
TRÉNINGOVÉ JAZDY SÚŤAŽNÉ JAZDY
1.JAZDA SPOLU 1.JAZDA 2.JAZDA SPOLU




Štartová listina pre nedeľu 22.5.2016

Absolútne poradie
Por. Štč. Súťažiaci Jazdec Nár. Vozidlo Trieda
1.900-MATUŠKA ĽudevítSVKFIAT CC ZeroHP
2.611-TOTH MárioSVKŠKODA 110LNP1-1400
3.616-ALBERTY JánSVKSUZUKI Swift 130 GTINP1-1400
4.617HBRT - MedialifeČAMBÁL BranislavSVKŠKODA FábiaNP1-1400
5.628PECUCH RolandSVKVAZ 2107NP2-1600
6.629oils4cars rally teamGALLOVIČ MárioSVKPEUGEOT 106 XsiNP2-1600
7.630-KUBACKA ŠtefanSVKHONDA CivicNP2-1600
8.639L Racing s.r.o.TAMÁŠ NorbertSVKVAZ 2101NP2-1600
9.640PURŠ PatrikSVKHONDA CivicNP2-1600
10.655-ELIÁŠ ĽubomírSVKSEAT Ibiza CupraNP3-2000
11.656-FOLDI MarekSVKSEAT LeonNP3-2000
12.659JAJCAY PabolSVKNISSAN SunnyNP3-2000
13.660-KRIVÁK StanislavSVKPEUGEOT 306NP3-2000
14.672MR Autosport r.t.PALKO MiroslavSVKRENAULT ClioNP3-2000
15.669KATAN racingTÁNCZOS KarolSVKFIAT Punto HGTNP3-2000
16.671-DUBOCZI JaroslavSVKSEAT Leon SupercopaNP3-2000
17.116ARCADIA Racing TeamORAVEC FrantišekSVKŠKODA 130 RSC1-1300
18.115Andrišeková GabrielaANDRIŠEKOVÁ GabrielaSVKŠKODA 130 RSC1-1300
19.112Ján OndrejkaONDREJKA JánSVKŠKODA 200 RSHK1-2000
20.101Slovak National HC TeamČILIAK MiroslavSVKMETALEX MTX 1-06E4-1600
21.99L Racing s.r.o.STRAKA MilanSVKFORD EscortN-2000
22.95Mazurkiewicz RobertMAZURKIEWICZ RobertPOLHONDA Civic EP3N-2000
23.94Ján TalpašTALPAŠ JánSVKRENAULT ClioN-2000
24.93Kesko RacingTOKOLI ŠtefanSVKSEAT Leon TDIN-2000
25.92Kesko RacingFUSKO FrantišekSVKSEAT Leon TDIN-2000
26.91Bak BartoszBAK BartoszPOLHONDA CivicN-2000
27.90Slovak National HC TeamKACVINSKÝ PeterSVKRENAULT ClioN-2000
28.87Cwieczek RadoslawCWIECZEK RadoslawPOLHONDA Civic Type-RN-2000
29.86Wine time racingPOVAŽAN PeterSVKMITSUBISHI Lancer Evo IXN+2000
30.82Dereń KrzysztofDEREŃ KrzysztofPOLMITSUBISHI Lancer Evo XN+2000
31.81Exact Systems Race and Rally TeamSERAFINOWICZ RafalPOLMITSUBISHI Lancer Evo XN+2000
32.80Wine time racingJUREŇA PeterSVKMITSUBISHI Lancer Evo IXN+2000
33.11Martin MatuškaMATUŠKA MartinSVKMATUŠKA F1.26D/E2-1000
34.72L Racing s.r.o.PAVLÍK DenisSVKŠKODA FabiaA-1400
35.71Energy Oil MotorsportBAFFY AlexanderSVKPEUGEOT 206 XsA-2000
36.70Ciechanowicz MaciejCIECHANOWICZ MaciejPOLCITROEN C2A-1600
37.68Jania JanuszJANIA JanuszPOLHONDA IntegraA/PL-2000
38.67Szumiec RafalSZUMIEC RafalPOLPEUGEOT 306A/PL-2000
39.65Misiewicz MateuszMISIEWICZ MateuszPOLRENAULT ClioA-2000
40.63Wilusz MarcinWILUSZ MarcinPOLRENAULT ClioA-2000
41.62Vladimír PodmajerskýPODMAJERSKÝ VladimírSVKPEUGEOT 206 RCA-2000
42.61Strong Racing TeamHUDÝ VladimírSVKHONDA CivicA-2000
43.60Strong Racing TeamČAMBÁLIK BohumírSVKHONDA Civic Type-R EP3A-2000
44.59Jozef DemeDEME JozefSVKMITSUBISHI Lancer Evo VIA+2000
45.58L Racing s.r.o.ŠPAVELKO MarekSVKMITSUBISHI Lancer Evo IXA+2000
46.57Handl JacekHANDL JacekPOLBMW E36 M3A/PL+2000
47.55L Racing s.r.o.MAJERČÁK VlastimilSVKFORD Fiesta R5A+2000
48.53Exact Systems RaceGOS PawelPOLMITSUBISHI Lancer Evo VIIIA+2000
49.52L Racing s.r.o.LIPTÁK JánSVKMINI John Cooper WRCA+2000
50.51XIQIO RacingONDREJ TomášSVKŠKODA Fabia WRCA+2000
51.47Miroslav ŠutlákŠUTLÁK MiroslavSVKŠKODA Fabia S2000S20-2000
52.45KL Racing TeamKUKUČKA TomášSVKŠKODA Fabia R5S20+2000
53.42Anton SlobodaSLOBODA AntonSVKŠKODA FabiaE1-1400
54.41Koleno MotoršportKOLENO MilošSVKŠKODA 130 LRE1-6500
55.43Qual Racing TeamGRUMICH MárioSVKŠKODA FabiaE1-2000
56.39Piekos SzymonPIEKOS SzymonPOLHONDA CivicE1-2000
57.38Herban BartoszHERBAN BartoszPOLNISSAN SunnyE1-2000
58.37ProfiAuto Racing TeamTOCHOWICZ MichalPOLPEUGEOT 106 MaxiE1-2000
59.36Jaroslaw AdamiakADAMIAK JaroslawPOLHONDA CivicE1-2000
60.35Krupa KarolKRUPA KarolPOLRENAULT ClioE1-2000
61.33Slovak National HC TeamŠKARPÍŠEK SergejSVKOPEL Calibra 16VE1-6500
62.32Slovak National HC TeamAMBRÚZ PeterSVKVAUXHALL Vectra STE1-6500
63.49Ján CehulaCEHULA JánSVKSUBARU ImprezaE1+2000
64.30ProfiAuto Racing TeamKLUZA WaldemarPOLFORD FiestaE1+2000
65.29Žiak MichalŽIAK MichalSVKMITSUBISHI Lancer Evo VIIIE1+2000
66.28Szepieniec AndrzejSZEPIENEC AndrzejPOLMITSUBISHI LancerE1-6500
67.24Jantar Team s.r.o.MILOŇ JánSVKŠKODA Fabia WRCE1-6500
68.23BoczekBOCZEK POLMITSUBISHI LancerE1-6500
69.22L Racing s.r.o.CVRČEK VeroslavSVKŠKODA Fabia S2000E1-6500
70.21Drotár AutosportDROTÁR IgorSVKŠKODA Fabia DRTiE1-6500
71.8Borycki DamianBORYCKI DamianPOLRADICAL SR3E-II/SC-3000
72.5Speedmaster racing teamNEVĚŘIL DušanCZENORMA M20FCE2-SC-3000
73.2Stec IrenaSTEC IrenaPOLGLORIA C8E2-SS-3000
74.7Speedmaster racing teamTROJEK MartinCZELIGIERE JS49E2-SC-3000